قاسم زاده

به گزارش اختصاصی "سخنگو" ؛ دکتر محمدرضا عارف دیشب در تماسی تلفنی اعلام حمایت خود را از "حسن قاسم زاده" تنها کاندیدای اصلاح طلب حوزه انتخابیه کاشان  و آران و بیدگل اعلام نمود.

دکتر محمدرضا عارف ضمن ناراحتی از عدم احراز صلاحیت تیمسار منصوری نماینده اعتدال گرای کاشان و آران و بیدگل، از حضور دکتر حسن قاسم زاده در حوزه انتخابیه کاشان و آران و بیدگل به عنوان تنها اصلاح طلب این حوزه ابراز خرسندی نمود.
ایشان در پیامی به مردم شریف و عزیز شهرستان های تاریخی – مذهبی کاشان و آران بیدگل اینطور خاطر نشان ساختند: " در این شرایط حساس کنونی و ایجاد شکاف بین طبقات مسئول و مردم، باید چهره های علمی و اجرایی به صحنه بیایند و از ورود تندروها به مجلس جلوگیری کرد.
وی خاطر نشان کردند: دکتر حسن قاسم زاده، چهره ای علمی، اصلاح طلب و پرورش یافته در خانواده ای مذهبی است که درجات علمی و پژوهشی ایشان ، نیاز مجلس آینده است.

محمدرضا عارف افزود: به مردم شریف شهرستان های کاشان و آران و بیدگل اعلام می کنم اینجانب که از قبل آشنایی نزدیکی با جناب آقای دکتر "حسن قاسم زاده" دارم حمایت ضمنی شخص خود را از ایشان ابراز می نمایم و خواستار حمایت شما مردم شریف آن دیار را از ایشان دارم.
گفتنی است دکتر حسن قاسم زاده تنها کاندیدای اصلاح طلب حوزه انتخابیه شهرستان های کاشان و آران و بیدگل است.