همایش اصولگرایان کاشان 2

همایش اصولگرایان کاشان که با دعوت از محمدرضا باهنر و به منظور تبلیغ برای دکتر ساداتی نژاد برگزار شد با حاشیه های فراوانی همراه بود.

* هنگام ورود از شرکت کنندگان با آبمیوه و کیک پذیرایی می شد.

* هنگامی که جواد نائینی، ریاست شورای اصولگرایان کاشان پشت تریبون قرار گرفت به تشریح تشکیل و ساز و کار شورای اصولگرایان کاشان پرداخت و خطاب به مهندس محمدرضا باهنر گفت حتی خروجی این شورا، دکتر ساداتی نژاد نیز مورد تایید آیت الله نمازی است که با همهمه ی حضار همراه شد.

* در هنگام سخنوری جواد نائینی، دکتر ساداتی نژاد به همراه عده ای که گرد وی همراه بودند با شعارهای بلند "صل علی محمد، یاور رهبر آمد" وارد مسجد شد.

* زمانی که باهنر به سخنرانی مشغول بود، فردی در میان جمعیت دستنوشته ای را بالا برد که روی آن نوشته شده بود " آقای باهنر؛ لطفا در مورد هزینه های انتخاباتی اصولگرایان شفاف سازی کنید " ، که با واکنش تند علی هاشمی طاهری نائب رئیس شورای اصولگرایان کاشان و عضو شورای شهر کاشان مواجه شد. علی هاشمی طاهری سریعا خطاب به افراد اطرافش گفت این فرد را بیرون بیاندازید و سپس به حالت نیمه ایستاده فرد حامل دستنوشته را با الفاظی ناپسند خطاب قرار داد و با اشاراتی ناپسند به وی با حرکاتی خواست تا آن فرد بیرون برود.

* در اواسط سخنرانی باهنر، سردار راحمی از دیگر کاندیدای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، وارد مجلس شد که جوانی برای ورودش صلوات فرستاد که منجر به صلوات فرستادن جمع شد، این عمل در پایان مراسم با واکنش تند آقای تفویضی ریاست اسبق دانشکده فنی شهید رجایی و عضو شورای اصولگرایان کاشان روبرو شد و با برخوردی به فردی که صلوات فرستاده بود ابراز کرد "چرا صلوات فرستادید؟ شما ها جوگیر هستید!"

*در پایان مراسم محمدرضا باهنر برای اینکه از پاسخ به سوالات طفره رود با زیرکی خاصی به بهانه سلفی گرفتن با جوانان تا در خروجی مسجد پیش رفت، فردی از حضار از اقدامات وی در خصوص انتخابات قبلی مجلس و رابطه وی با شخصی به نام "الف" و "م ر" پرسید که باهنر از جواب دادن سر باز زد.

* در انتهای مراسم تعدادی از هواداران ساداتی نژاد به سوال کننده از باهنر حمله کردند که منجر به درگیری و توهین به فرد سوال کننده شد.

* هر گونه استفاده کلی یا جژئی از مطالب با ذکر منبع مجاز است.
* فایل صوتی و تصاویر این همایش و جزئیات آن در اختیار سایت سخنگو می باشد.

  1. قاصد می‌گه:

    کلا هر چی هزینه های انتخاباتی پایین تر باشه، زمینه های فسادهای بعدی برای نماینده ی منتخب، کمتر میشه…

    که خوشبختانه بعضی از نامزدهای محترم، این موضوع رو رعایت کردن…