وحید

به گزارش سخنگو، وحید مدرس زاده برزکی مجری توانمند صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران و جوانترین کاندیدای انتخابات شورای اسلامی شهر کاشان در پیامی به منتخبان این انتخابات تبریک گفت، متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

به نام خداوند اردیبهشت
خداوند مردان نیکو سرشت

🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺                                  
خداوند بزرگ را شکرگزار نعمتهای بی پایانش هستم. امروز و با اعلام نتایج شمارش آرای شورای اسلامی شهر کاشان ۹ نفر انتخاب شدند. کسانی که قرار است با تلاش و کوشش خودشان چراغ راه مدیریت شهری کاشان و خدمت رسانی به مردم باشند. برای تمام این عزیزان آرزوی توفیق داشته و پیروزی ایشان را تبریک عرض مینمایم.

✅ و اما…
حضور اینجانب وحید مدرس زاده برزکی در این عرصه و به عنوان یک کاندیدای مستقل گواهی بر اهمیت حضور جوانان در عرصه های مختلف مسائل اجتماعی است. با باور جوانان میتوان به افقهای روشن مدیریت شهری فکر کرد. جوانانی که با ایده ها و خلاقیتها میتوانند مسیر حرکت جامعه را به سوی کمال رهنمون سازند.

✅ علی ایحال با وجود تعداد ۵ لیست مهم و بزرگ و چند لیست فرعی، و حضور گسترده کاندیداهای مختلف، کسب رتبه نخست کاندیداهای مستقل با حدود ۱۲ هزار رأی و رتبه ۱۷ از مجموع آرا و قرار گرفتن بالاتر از اسامی ۳ لیست مهم را یک موفقیت بزرگ دانسته و از عنایت پروردگار کمال تشکر را دارم.

✅ بر خود لازم میدانم از حضور و حمایت اقشار مختلف مردم، از تک تک بزرگورانی که بنده را مورد لطف و عنایت خویش قرار دادند و از تمام کسانی که در این مسیر همراه و یاور من بودند تشکر کرده و برای منتخبان مردم آرزوی موفقیت و پیروزی داشته باشم.

با فروتنی و احترام
وحید مدرس زاده برزکی
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ – کاشان