IMG_1303

به گزارش سخنگو به نقل از كاشان نيوز پس از مراسم معارفه بهروز گرامایه بعنوان سرپرست شهرداری،حمیدرضا بخشنده فر به سمت معاونت فنی و عمرانی و سید مرتضی حسینی به سمت معاونت برنامه‌ریزی و هماهنگی انتخاب شدند و همچنین راننده شهردار نیز پس از ۱۶ سال تغییر کرد.

به گزارش مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری کاشان، بهروز گرانمایه امروز در آیین معارفه بابیان اینکه بودجه شهرداری در دوره مدیریت قبلی چهار برابر افزایش یافت، تصریح کرد: افزایش حجم عملیات عمرانی در کاشان موجب رضایت‌مندی شد.
سرپرست شهرداری کاشان افزود: در شرایط خاص و حساسی به سر می‌بریم، ازیک‌طرف مشکلات و هجمه‌ها مخالف و از طرف دیگر انتظارات مردم از شهرداری افزایش‌یافته است و هر گام اشتباه مورد رصد قرار می‌گیرد.
گرانمایه با تأکید بر اینکه در شرایط فعلی باید مدل مدیریتی تغییر دهیم، خاطرنشان کرد: هزینه‌ها باید شناسایی و مدیریت شود و اتمام پروژه‌های نیمه‌کاره در اولویت است.
وی ادامه داد: با تغییر مدیریت بی‌نظمی در کار ایجادشده بنابراین باید هر چه سریع‌تر نظم اداری و رعایت سلسله‌مراتب به حالت طبیعی بازگردد.
سرپرست شهرداری کاشان با اشاره به اینکه آرامش باید به جامعه برگردد، گفت: آرامش مردم با شعار دادن برنمی‌گردد، مردم دلواپس و نگران وضعیت شهر هستند و این وظیفه ما است که با تکمیل پروژه‌ها اتفاقات خوبی را رقم بزنیم.
گرانمایه ضمن تقدیر از ظرفیت و توان مدیران ارشد شهری بیان کرد: ذره‌ای به توان مجموعه شک ندارم و با همدلی و همراهی که در شورای اسلامی شهر وجود دارد امیدواریم شاهد رشد و پیشرفت شهر باشیم.
گفتنی است، در این آیین حمیدرضا بخشنده فر به سمت معاونت فنی و عمرانی و سید مرتضی حسینی به سمت معاونت برنامه‌ریزی و هماهنگی انتخاب شدند.

قابل توجه است که در هیچ یک از مراسم معارفه سرپرست شهرداری و استقرار شورای جدید شهر کاشان، شهردار سابق کاشان، سید محمد ناظم رضوی حضور نداشت، این در حالی است که بر اساس عرف مرسوم اداری شهردار در زمان شروع بکار جایگزین خود در مراسم حاضر می‌گردد.